Zestawy Plug&Play

Systemy fotowoltaiczne w innowacyjnych  zestawach gotowych do natychmiastowego podłączenia i działania wraz  z możliwością wybrania elementów montażowych.

Zestawy są gotowe do użycia bezpośrednio po prostym i nie wymagającym specjalistycznej wiedzy procesie instalacji. Zamontować i podłączyć instalację mogą bezpośrednio osoby kupujące na podstawie przygotowanych instrukcji lub przy pomocy instalatora. Zestawy są fabrycznie konfigurowane do użytkowania w Polsce. Prostota instalacji i użytkowania oraz wygoda to podstawowe cechy jakie gwarantują zestawy Plug&Play.  Szeroka oferta zestawów od małego – jednopanelowego do dużych zestawów zapewniających moc ponad 3500 wat pozwala na dostarczenie prądu wszędzie tam gdzie nie dociera sieć energetyczna lub pomoże obniżyć miesięczny koszt zużycia prądu. Innowacyjność systemu polega na bezpośrednim podłączeniu do gniazdka sieciowego w domu za pomocą zwykłej wtyczki. Prąd z takiej instalacji wprowadzony jest bezpośrednio do naszej domowej sieci energetycznej w obrębie jednej fazy. W momencie kiedy panele pracują nasze urządzenia są zaopatrywane w energię bezpośrednio z nich. 

Zestawy te również wymagają 

W skład zestawu wchodzą w zależności od wybranej opcji:  panele fotowoltaiczne, falownik (inwerter)  lub mini falownik monitory poboru energii, okablowanie, standardowa wtyczka