BWTNET

 

 

Doświadczenie i jakość produktów naszych partnerów gwarantują pełen profesjonalizm, najlepsze materiały wykorzystane do wykonania paneli oraz stuprocentowe zadowolenie naszych klientów. W swojej ofercie posiadamy produkty renomowanch marek w branży paneli fotowoltaicznych. Bazujemy na systemach produkcji Niemieckiej co gwarantuje najlepszą jakość naszych zestawów.

 

 

Naszym innowacyjnym produktem są gotowe zestawy Plug and Play:

System fotowoltaiczny, wraz z wszystkimi niezbędnymi komponentami do podłączenia do sieci. Zestaw gotowy do użycia od razu po rozpakowaniu. System można łatwo i szybko zamontować, nie są potrzebne żadne specjalne narzędzia. Wszystkie komponenty elektryczne są przygotowane odpowiednio do użytku na zewnątrz i są podłączone do wtyczek zabezpieczonych przed odwrotną polaryzacją. Podłączenie do sieci następuje poprzez podłączenie dostarczonego kabla wtykowego do gniazdka elektrycznego.

 

 

 

Zakupy w BWT NET charakteryzuje dobre doradztwo, gwarancja prawna, a także szybka dostawa na terenie całego kraju. Oferujemy możliwość zakupu pojedynczych elementów, jak i kompletnych zestawów - z możliwością podłączenia do sieci energetycznej i mobilnych. Nasza firma jest gotowa na to, aby przygotować produkty dedykowane pod szczególne wymagania.

 

 

Fotowoltaika dostępna dla każdego

 

 

 

Nasze panele to niskie koszty eksploatacji, a zwrot z inwestycji już po kilku latach

 

Możliwości zastosowania ogniw fotowoltaicznych są bardzo zróżnicowane, od małych paneli używanych w kalkulatorach lub ładowarkach czy Power Bankach poprzez zasilanie lamp ulicznych, sygnalizacji świetlnych czy satelitów. Inwestycja w fotowoltaikę opłaca się i przynosi realne oszczędności. Instalacja produkuje prąd z darmowego, odnawialnego źródła energii – z promieniowania słonecznego. Jest to jeden z najbardziej opłacalnych alternatywnych sposobów pozyskiwania energii elektrycznej dla domu lub przedsiębiorstwa.

 

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu